Logo Give a Day Logo Give a Day Logo Give a Day Logo Give a Day
Service d'assistance
Français (Belgique)
Nederlands (België)
Français (Belgique)
English (Belgium)
Partager la demande d'aide
Image du profil
Publiée le:
3 févr. 2025
3 févr. 2025

Maak het verschil in Kapellen: organiseer en verbind!

Ce qu’il faudra faire

In Kapellen Hoogboom zoeken we jou! We zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die willen bijdragen aan het welzijn van mensen met een chronische ziekte. Bij Samana geloven we in de kracht van verbinding. Daarom organiseren we leuke en verbindende activiteiten die steun bieden en ook een beetje afleiding in het dagelijks leven. Als vrijwilliger ben je een belangrijke schakel in ons team en krijg je de kans om je creativiteit en enthousiasme in te zetten. Ervaring is niet nodig, maar een groot hart en goede ideeën wel. Kom en sluit je aan bij ons team, want samen maken we het verschil!

De notre part, vous recevez

Als vrijwilliger bij Samana in Kapellen krijg je de kans om deel uit te maken van een dynamisch team. Je ontmoet nieuwe mensen en bouwt waardevolle vriendschappen op. Daarnaast zorgen we ervoor dat je goed uitgerust bent voor je rol: professionele ondersteuning en vorming zijn altijd beschikbaar. Je hoeft je geen zorgen te maken over aansprakelijkheid, want je krijgt ook een verzekering burgerlijke aansprakelijkheid en dekkingen voor lichamelijke ongevallen. Dit is een unieke kans om je in te zetten voor een goed doel en tegelijkertijd je persoonlijke ontwikkeling te stimuleren!

par 2 semaines

Engagement récurrent

Fréquence
Qui est bienvenu ?
Image du profil
Samana Antwerpen
Mechelen - Membre depuis le 5 avr. 2017
Personne de contact
Marie Hermans +3232219570
Hoogboomsteenweg
2950, Kapellen
Belgique

Annonces similaires

    Contactcoach regio Mechelen gezocht!

    Engagement récurrent
    Samana Antwerpen
    Mechelen

    Zin om op koffie te gaan?

    Engagement récurrent
    Samana Antwerpen
    Booischot

    Zin om mee leuke dingen te organiseren?

    Engagement récurrent
    Samana Antwerpen
    Beerzel

    Zin om op koffie te gaan?

    Engagement récurrent
    Samana Antwerpen
    Putte

Ce que nous faisons

  • Pour les communes
  • Pour les associations
  • Pour les écoles
  • Pour les entreprises
  • Formations et masterclasses
  • Giveshop remerciements

En savoir plus

  • Qu'est-ce que Give a Day ?
  • Devenir membre
  • Contacter Give a Day
  • Widget du volontariat
  • Foire aux questions

Nos partenaires

  • Partenaires de la plateforme
  • Membres

Restez informé(e) :

Newsletter :
Associations
  • Associations
  • Communes
  • Entreprises
  • Recherche...
  • Recherche...

Télécharger l'App

Disponible sur Google Play Download on the App Store

Copyright © 2025 Give a Day Tous droits réservés. Conditions générales - Politique de protection de la vie privée - Politique en matière de cookies

Bénévole avec