Logo Nos communes pour Ukraine
Logo Nos communes pour Ukraine
Service d'assistance
Français (Belgique)
Nederlands (België)
Français (Belgique)
English (Belgium)

Schuur- en verfwerken in het appartement van Buurthuis Trafiek

Publiée le: 28 mai 2023

Description

Het Trafiekgebouw wordt beheerd door een enthousiaste groep vrijwilligers. Op de 1ste en 2de verdieping van het gebouw bevindt zich een appartement dat wordt verhuurd. De (redelijke) huurprijs van het appartement wordt aangewend om te garanderen dat de overige ruimtes van het Trafiekgebouw op een toegankelijke, laagdrempelige manier ter beschikking gesteld worden van buurtbewoners en -organisaties.

De huidige huurders verlaten - na er 10 jaar te hebben gewoond - het appartement eind september 2023. In oktober zullen we met een vrijwilligersequipe intensieve onderhoudswerken moeten uitvoeren, waarvan het opschuren/oliën van de parketvloeren en wat schilderwerken het meest tijd in beslag zullen nemen.

Wat hulp van een enthousiast (en klusvaardig) team is dus welkom!

Programme

Er kan in verschillende blokken gewerkt worden. Alle werkdagen moeten doorgaan in oktober. Het liefst op een vrijdag (omdat een vrijwilliger van Trafiek zich op die dagen ook gemakkelijk kan vrij maken en zo dus alles mee kan opvolgen).

Om aangenaam te werken, is de groep vrijwilligers beter niet té groot. Een 6 à 8 tal is perfect. Minder mag ook.

Om het logistiek haalbaar te maken, liefst een samenwerking vanaf minimum een dag (vb. met 6 werkuren).

'Werkblokken' voor:

  • Voorbereiding voor verfwerken: afplakken, gaatjes opvullen en opschuren
  • Schuurwerken vloeren en trappen (machinaal en handmatig)
  • Oliën van vloeren en trappen
  • Er nog wat detailwerken: betegelen douche, kieren afsluiten met sillicone... Dit zijn klussen die we enkel willen laten doen door iemand met ervaring.



2 - 6

Nombre de participants

09:00 - 17:00

Horaire

Repas

L'organisation offre le lunch
Le repas comprend des options végétariennes

Itinéraire

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Vêtements

Kledij die vuil mag worden

Informations supplémentaires

We voorzien ook een half uurtje uitleg over 'buurtwerking Trafiek': al 15 jaar een zeer gewaardeerd en vrij uniek bottom-up initiatief in Gent.

Voor de schilder- en schuurwerken zijn geen specialistische vaardigheden vereist, maar we vragen wel dat met de nodige nauwkeurigheid/zorgvuldigheid gewerkt wordt, waarbij we er zeker rekening mee houden dat het vrijwilligerswerk is én geen 'vakmanspecialistenwerk'.

Lorem ipsum dolor sit amet.
Lorem ipsum dolor sit amet. - Membre depuis le
Peut se dérouler
de 01/10/23 au 21/10/23

9000, Gent
Belgique
Modifier l'action de groupe
Sélectionner une ou plusieurs langues
  • Recherche...
  • Recherche...
Vous avez encore une erreur à corriger avant de pouvoir envoyer ce formulaire

Ce que nous faisons

  • Pour les communes
  • Pour les associations
  • Pour les écoles
  • Pour les entreprises
  • Formations et masterclasses
  • Giveshop remerciements

En savoir plus

  • Qu'est-ce que Give a Day ?
  • Devenir membre
  • Contact Nos communes pour Ukraine
  • Widget du volontariat
  • Foire aux questions

Nos partenaires

  • Partenaires de la plateforme
  • Membres

Restez informé(e) :

Newsletter :
Associations
  • Associations
  • Communes
  • Entreprises
  • Recherche...
  • Recherche...

Télécharger l'App

Disponible sur Google Play Download on the App Store

Copyright © 2025 Give a Day Tous droits réservés. Conditions générales - Politique de protection de la vie privée - Politique en matière de cookies

Bénévole avec