Published:
7 Mar 2025
7 Mar 2025
7 Mar 2025
Word jij digihelper?
What should you do?
Voor mensen die minder digitaal vaardig zijn, is het soms een hele uitdaging om deel te nemen aan de samenleving en om toegang te krijgen tot belangrijke informatie en rechten. Als digihelper begeleid je mensen om hun weg te vinden in de digitale wereld.
Je hoeft geen expert te zijn, maar een goede basiskennis van digitale tools, geduld en inlevingsvermogen zijn wel belangrijk.
Deze taken kan je doen
- Een app installeren
- Informatie opzoeken op het internet
- Leren werken met een app
- Online formulier invullen: iets aanvragen, inschrijven...
- Instellingen aanpassen
- ...
What do you get from us?
Als digihelper maak je écht een verschil. Je krijgt veel dankbaarheid van de bezoekers die je helpt, voldoening omdat je anderen zelfredzamer helpt maken en de kans om zelf ook bij te leren. Je wordt deel van een leuk team en dankzij de flexibiliteit van onze maandelijkse planning bepaal je zelf welk engagement je wil leveren.
To agree
EngagementReimbursement type
No reimbursement
From 07/03/25 until 07/09/25
Contact person
Alana Lissens +32470224843 Fortune De Kokerlaan
9940, Evergem
Belgium
9940, Evergem
Belgium