Logo Vrijwilligerspunt Stad Gent
Logo Vrijwilligerspunt Stad Gent
Contact
Helpdesk
English (Belgium)
Nederlands (België)
English (Belgium)

Dansmaatjes voor mensen met een beperking

Published: 29 Aug 2024

Description

Elke donderdagvoormiddag organiseren we een dansatelier voor mensen met een beperking in samenwerking met De Kompanie in Mortsel. We dansen het liefst zo inclusief mogelijk en ontvangen graag groepen die mee komen dansen.

Waarom komen dansen met De Kompanie?
Dansen werkt verbindend op groepen.
Door samen te dansen met mensen met een beperking, vergroot het inzicht in de grote diversiteit en het potentieel van mensen met een beperking, dat ongetwijfeld ook een inclusieve impact zal hebben op de dienstverlening binnen jouw team.
Door je donatie kunnen twee vzw's wat meer ademruimte krijgen binnen hun budget en helpt ook met de opleiding van mensen met een beperking om inclusieve dansworkshops mee te ondersteunen.

Program

Je komt aan om 9u15 bij De Kompanie.
Om 9u30 warmen we samen op en houden we een voormiddag een dansworkshop die door iedereen kan meegedaan worden.
Er is een kleine drinkpauze en het einde wordt voorzien om 12u15.

5 - 15

Number of participants

09:15 - 12:15

Timing

€ 10

Donation per person

Accessible to

Mild motor disability
Physical disability
Mental disability

Lunch

Volunteers can purchase lunch (at the site or nearby)

Directions

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Clothing

De vrijwilligers dragen kledij waarin je makkelijk kan bewegen, best met lange mouwen en pijpen.

Extra information

De Kompanie heeft een leuk koffiehuisje waar je lekker kan lunchen voor een schappelijke prijs. Indien gewenst kunnen we dat ook reserveren met extra betaling.

Lorem ipsum dolor sit amet.
Lorem ipsum dolor sit amet. - Member since
Can proceed
from 12/09/24 until 13/06/25

2640, Mortsel
Belgium
Edit teambuilding
Select one or more languages
  • Searching...
  • Searching...
You still need to fix one error before you can submit this form

Information

  • About Vrijwilligerspunt Gent
  • Find volunteer work
  • Need help?
  • Contact us
  • Vlaams Steunpunt Vrijwilligerswerk
  • Volunteering opportunity widget

Contact details

  • Vrijwilligerspunt Gent
  • vrijwilligerspunt@stad.gent
  • 0474 84 31 74
  • Facebook logo Find us on Facebook

Copyright © 2025 Give a Day. All rights reserved. General terms and conditions - Privacy policy - Cookie policy

Volunteer with