
Published:
15 Mar 2024
15 Mar 2024
15 Mar 2024
Begeleider HSP-Praatkaffee Sint-Niklaas
What should you do?
Je onthaalt de deelnemers op een warme manier. Je informeert hen over het verloop van de avond. Je leidt de gesprekken in goede banen en neemt de rol op van moderator. Na afloop bezorg je duidelijke feedback.
Je bent als HSP al geëvolueerd in je traject met hoogsensitiviteit of als niet-HSP heb je een opleiding en ervaring met groepsbegeleiding. Je bent 1 avond per maand beschikbaar om een sub-groepje van +/- 5 à 20 volwassenen te begeleiden gedurende 10 maanden per jaar (i.e. niet in juli-aug). Je komt een paar keer per jaar naar een bijeenkomst.
What do you get from us?
Wil jij je talenten inzetten om hoogsensitiveit de aandacht te geven die het verdient? Heb jij veel empathie en luister je graag naar mensen? Heb jij al een weg afgelegd in je persoonlijke zoektocht en/of wil je anderen mee op weg helpen? Dan kan je overwegen om het HSP-Praatkaffee te begeleiden in jouw regio.
4 hour
/ per monthRecurring engagement
EngagementBasic experience
Skill levelReimbursement type
Non-flat rate reimbursement
You can work on
Monday | Tuesday | Wednesday | Thursday | Friday | Saturday | Sunday | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Morning | |||||||
Afternoon | |||||||
Evening | |||||||
Night |
Morning | Afternoon | Evening | Night | |
---|---|---|---|---|
Monday Mo | ||||
Tuesday Tu | ||||
Wednesday We | ||||
Thursday Th | ||||
Friday Fri | ||||
Saturday Sa | ||||
Sunday Su |
Who is welcome?

Contact person
Ilse Van den Daele +3293248199 Sint-Nicolaasplein
9100, Sint-Niklaas
Belgium
9100, Sint-Niklaas
Belgium