
Geplaatst:
27 mei 2022
27 mei 2022
27 mei 2022
Feest in 't Park
Taakbeschrijving
Feest in 't Park is op zaterdag 25 juni 2022 eindelijk aan zijn 31e editie toe. Wij hebben jouw hulp nodig om er opnieuw een geslaagde, gezellige feestdag van te maken.
In deze ploegen en shifts kan je meewerken:
- Woensdag 22 t.e.m. vrijdag 24 juni: opbouwploeg,
- Zaterdag 25 juni: diverse taken: bar, bonnenverkoop,recyclage van herbruikbare bekers en borden, publiekscontrole, allround,
- Zondag 26 juni: afbraak & opruimploeg.
Je kan je inschrijven via https://medewerkers.bruggeplus.be/ of via een mail naar karel.standaert@bruggeplus.be (050/44.20.02)
Alvast bedankt!
Wat we aanbieden
- Je werkt mee in een leuk TEAM.
- Tijdens de opbouw en afbraak voorzien we voor de aanwezige vrijwilligers een broodje en frisdrank;
- Wie meewerkt tijdens de opbouw en/of de afbraak en de evenementendag, krijgt enkele drankbonnetjes.
- Vroege vogels starten op de evenementendag met een boterkoek en krijgen 's middags nog een broodje. Werk je op zaterdag 4 uur (of meer) mee, dan ontvang je ook nog enkele eetbonnetjes. Deze kan je gebruiken aan de eetstandjes.
- Je krijgt een T-shirt en een lanyard.
- In september ben je uitgenodigd op het bedankingsfeest voor de vrijwilligers
3 uur
/ per dagKorte activiteit van 1 of meer dagen
EngagementBeginner
VaardigheidsniveauBereikbaarheid
Met de fiets (geen fietsstalling)
Met het openbaar vervoer
Met de auto (betalend parkeren)
Vergoedingstype
Geen vergoeding
Deze vacature is voor deze doelgroepen toegankelijk

Van 22/06/22
tot 26/06/22
Contactpersoon
Els Degryse
Minnewater
8000, BRUGGE
België
8000, BRUGGE
België