
Geplaatst:
15 mrt 2024
15 mrt 2024
15 mrt 2024
Begeleider HSP-Praatkaffee Brugge
Wat moet je doen?
Je onthaalt de deelnemers op een warme manier. Je informeert hen over het verloop van de avond. Je leidt de gesprekken in goede banen en neemt de rol op van moderator. Na afloop bezorg je duidelijke feedback.
Je bent als HSP al geëvolueerd in je traject met hoogsensitiviteit of als niet-HSP heb je een opleiding en ervaring met groepsbegeleiding. Je bent 1 avond per maand beschikbaar om een sub-groepje van +/- 5 à 20 volwassenen te begeleiden gedurende 10 maanden per jaar (i.e. niet in juli-aug). Je komt een paar keer per jaar naar een bijeenkomst.
Wat krijg je van ons?
Wil jij je talenten inzetten om hoogsensitiveit de aandacht te geven die het verdient? Heb jij veel empathie en luister je graag naar mensen? Heb jij al een weg afgelegd in je persoonlijke zoektocht en/of wil je anderen mee op weg helpen? Dan kan je overwegen om het HSP-Praatkaffee te begeleiden in jouw regio.
4 uur
/ per maandTerugkerend engagement
EngagementBasis ervaring
VaardigheidsniveauWat moet je kunnen?
Discreet zijn
Inlevingsvermogen hebben
Luisteren
Vergoedingstype
Reële vergoeding
Je kan werken op
Maandag | Dinsdag | Woensdag | Donderdag | Vrijdag | Zaterdag | Zondag | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Voormiddag | |||||||
Namiddag | |||||||
Avond | |||||||
Nacht |
Voormiddag | Namiddag | Avond | Nacht | |
---|---|---|---|---|
Maandag Ma | ||||
Dinsdag Di | ||||
Woensdag Wo | ||||
Donderdag Do | ||||
Vrijdag Vr | ||||
Zaterdag Za | ||||
Zondag Zo |
Wie is welkom?

Contactpersoon
Ilse Van den Daele +3293248199 Markt
8000, BRUGGE
België
8000, BRUGGE
België