
Geplaatst:
31 jul 2025
31 jul 2025
31 jul 2025
Neem deze kinderen mee op stap en laat hen kind zijn!
Wat moet je doen?
Deze ouders van 5 kinderen kunnen extra steun gebruiken voor hun kinderen. Hun oudste zoon van 13j heeft immers Down en ASS. Hierdoor gaat bijna alle aandacht en zorg naar hem en leeft het gezin heel geïsoleerd. De 4 anderen kinderen zijn daardoor genoodzaakt om ook thuis te blijven. Deze beleefde en open kinderen die beweging fijn vinden, zouden er zoveel deugd van hebben dat jij hen eens meeneemt naar een speeltuin, samen eens een leuke wandeling doet met hen ... Daarom niet met alle 4 tegelijk, maar af en toe eens 1 of 2 kinderen mee op sleeptouw nemen zou al een verademing zijn.
Wat krijg je van ons?
- Een aanspreekpunt en klankbord als je vragen hebt bij de uitvoering van je vrijwillig engagement.
- De kans om dankzij jouw betrokkenheid het verschil te maken:
- Want dankzij jouw tijd krijgen de kinderen onverdeelde aandacht; staat hun leven even niet in functie van hun broer en kunnen ze gewoon kind zijn.
- Ook voor mama en papa zou het een geruststelling zijn te weten dat de andere kinderen in het gezin ook eens naar buiten kunnen en een fijne tijd hebben, iets wat voor hen momenteel moeilijk is omdat al hun zorg en energie naar de oudste gaat.
Af te spreken
EngagementUittreksel strafregister
Uittreksel nodig voor werk met minderjarigenWat moet je kunnen?
Begripvol zijn
Je gaat graag en goed met kinderen om

Van thuis uit te voeren
Contactpersoon
Ellen Van Steenwinkel +32499557300