
12 jun 2025
Zwembuddy gezocht
Wat moet je doen?
Zwembuddy gezocht voor dame met rechterarm verlamming
M., een lieve dame van 63 jaar, heeft 11 jaar geleden een beroerte gehad waardoor haar rechterarm verlamd is. Haar grote passie was zwemmen, maar ze durfde jaren niet meer het water in. Nu wil ze graag weer leren zwemmen, en zoeken we een geduldige zwembuddy die haar wil begeleiden en samen met haar het water in wil duiken.
M. kan zich zelfstandig verplaatsen en heeft geen hulp nodig bij het omkleden. Het zwembad van voorkeur is de Dommelslag in Pelt.
Ben jij degene die haar terug het water in helpt? Neem contact op!
Wat krijg je van ons?
Samana Duowerking verbindt mensen met een chronische ziekte of een zorgnood, mantelzorgers en vrijwilligers voor een warm sociaal contact.
De verbinding krijgt vorm door het samenstellen van duo’s. Elk duo spreekt regelmatig af om samen iets te doen wat voor allebei deugd doet, op maat van het duo zelf. Zo ontstaan betekenisvolle één-op-één contacten, waardoor iedereen groeit.
Uiteraard geniet elk duo van een brede verzekering.
Af te spreken
EngagementWie is welkom?

3940, HECHTEL-EKSEL
België