6 jan 2023
Feestvrijwilliger gezocht
Wat moet je doen?
Als feestvrijwilliger sta je in voor de bediening aan de toog of in de zaal (ober) tijdens onze feesten. Samen met andere feestvrijwilligers zorg je er voor dat onze bezoekers een drankje of dessert kunnen bestellen. Je zorgt voor een vlotte en vriendelijke bediening.
Andere taken van feestvrijwilligers kunnen ook zijn: afruimen, de afwas doen, koelkasten aanvullen, ... afhankelijk van welke taken je wil doen en in welke shift je werkt.
Dankzij jouw inzet en die van de andere feestvrijwilligers loopt alles gesmeerd tijdens ons feest en hebben onze klanten een superleuke namiddag.
Wat krijg je van ons?
We organiseren maandelijks tot tweemaandelijks een feest tijdens de namiddag, voor senioren. Dit is altijd tijdens een weekdag, nooit in het weekend.
We hebben een ruime groep van vrijwilligers in ons LDC. We voorzien twee gratis drankjes per halve dag. Je kan werkervaring opdoen. We voorzien vormingen, bedankingsfeestjes, attenties, ... voor onze vrijwilligers. Bovendien is er in ons LDC een heel leuke sfeer en leer je veel nieuwe mensen kennen.
3 uur
/ per maandAf te spreken
EngagementBeginner
VaardigheidsniveauWat moet je kunnen?
Bereikbaarheid
Vergoedingstype
Wie is welkom?
9000, GENT
België